Beata Ryguła

Fryzjerstwo i
stylizacja ślubna

Cennik

Strzyżenie

Damskie 65zł
Męskie 40zł
Dziecięce 30zł
Modelowanie 40zł
Prostowanie 40zł
Loki 50zł

Stylizacja

Upięcie fantazyjne 100zł
Upięcie wieczorowe 100zł
Fryzura ślubna 140zł
Fryzura ślubna próbna 80zł
Makijaż 80zł
Próbny makijaż 50zł

Koloryzacja

1 kolor (komplet) 190zł*
2 kolory (komplet) 200zł*
Dekoloryzcja + kolor 220zł*
Baleyage (komplet) 210zł*
Pielęgnacja 50zł
Trwała ondulacja (komplet) 140zł*
* w zależności od długości włosa
Z wykształcenia i zamiłowania fryzjer stylista. Brała udział w stylizacjach finalistek Miss Polski, Miss Intercontinental oraz Miss Nastolatek. Swoje propozycje zmian prezentowała w programie Telewizji Katowice – Metamorfozy.

Pracowała dla tak prestiżowych firm jak Laurent i Akademia Berednowicz & Kublin na stanowiskach fryzjera stylisty oraz szkoleniowca. Wtedy właśnie przekonała się, że ten rodzaj „sztuki” to jej życiowa pasja. Tak zrodził się pomysł stworzenia własnego atelier fryzjerstwa.

W roku 2011 ukończyła szkołę wizażu i stylizacji – Artystyczna Alternatywa poszerzając tym samym swoje fascynacje światem mody i make-up artist. Dziś każda stylizacja to dla niej wyzwanie artystyczne. Codziennie stara się sprostać indywidualnym oczekiwaniom klientek i klientów.

Beata Ryguła - Stylista & wizażysta
Zapisy Tel: 600 949 395
Świetne atelier fryzjerstwa. Przemiła właścicielka. Oryginalny wystrój. Na ścianie zdjęcia mistrzyni fryzjerstwa która czesała przy róznych okazjach gwiazdy polskiej sceny, aktorów, muzykow. Ceny normalne. Warto umówić się przed wizytą na konkretną godzinę bo zakład naprawdę ma dużo klientów.  
Martinez Dw